przeglądanie Kategoria

Artykuły

Fani KSW I MMA liczyli na taką niespodziankę – kolejna tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Ergo Arenie Gdańsk. Można zakomunikować, że jest to niejako takiego rodzaju tradycja, albowiem w latach 2011-2016…
Czytaj więcej...

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.