Bukmacherzy i ich bonusy bez depozytu. Kto daje największy darmowy zakład?

Na Polskim rynku istnieje wiele firm bukmacherskich, zwanych inaczej „bukmacherami’, aczkolwiek nie wszystkie z nich posiadają w swojej ofercie jakiekolwiek bonusy na start. Według ankiet, nowe osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem wyników sportowych wybierają te firmy, które proponują bonusy pieniężne lub tak zwane „zakłady bez ryzyka”.

Jakie bonusy bukmacherskie bez depozytu oferują bukmacherzy?

Jeśli mamy do czynienia z pierwszą opcją to przy rejestracji swojego konta musimy podać odpowiednie kody promocyjne. Po wpisaniu specjalnego kodu użytkownik otrzyma na swoje konto bonusy bukmacherskie pozwalające postawić darmowy zakład, zakład bez ryzyka lub skorzystać z promocji od depozytu. Po pozytywnej weryfikacji naszej osoby, ujrzymy w swoim wirtualnym portfelu dwie opcje: Saldo (depozyt) oraz bonus.

Mimo, że nie dokonamy jeszcze żadnej wpłaty to po wcześniejszym wpisaniu kodu bonusowego ujrzymy daną kwotą, przykładowo 20zł. Niestety, ale nie możemy zlecić od razu wypłaty tej sumy, gdyż jest to nasz „dodatek”, aby móc lepiej i ostrożniej rozpocząć swoją inwestycję. Zazwyczaj kwotę, którą dostajemy jesteśmy zobowiązani kilka razy „obrócić”, czyli musimy odpowiednią ilość razy obstawić dany zakład, aby środki te przeszły w nasze posiadanie (kupon, który zawrzemy oczywiście musi być rozliczony pozytywnie, czyli musimy poprawnie obstawić dany zakład).

Nie tylko bonus bez depozytu

Gdy to wszystko uczynimy to bonus, który otrzymaliśmy na start pomnożony o współczynnik naszych kuponów przechodzi do naszego salda i wtedy już bez problemu środki te możemy wypłacić na nasze konto bankowe (przelew zazwyczaj pojawia się u nas do 24 godzin). Drugą opcją, którą oferują nam firmy bukmacherskie to tak zwany „zakład bez ryzyka”, czyli możemy zawrzeć zakład i jeśli okaże się, że błędnie wybraliśmy przebieg, któregoś z meczy to zostaje nam potrącony tylko podatek VAT, a reszta środków wraca do nas na konto. Dla przykładu, powiedzmy, że puszczamy kupon za 100 złotych, to jeśli będzie on negatywnie rozliczony to dostaniemy z powrotem do naszego salda 77 złotych, gdyż płacimy tylko podatek.

Poniżej przedstawię kilka, jednych z większych firm bukmacherskich, które oferują nam bonus bez depozytu.

Najlepsze bonusy bez depozytu od legalnych bukmacherów

STS – Podczas rejestracji swojego konta musimy wpisać kod promocyjny: STSVIP i po pozytywnej weryfikacji konta dostaniemy  dodatkowe 25 złotych. Musimy tutaj 3 razy obrócić daną kwotą, aby przeszła ona w nasze posiadanie oraz kurs zakładów, które będziemy zawierać musi wynosić minimum 1.91.

Fortuna – Podczas rejestracji swojego konta musimy wpisać kod promocyjny: FORTUNAVIP i po pozytywnej rejestracji konta dostaniemy dodatkowe 20 złotych. U tego bukmachera wystarczy raz zagrać za podaną sumę i już wtedy możemy przelać wygraną na konto. Nie ma tutaj wymogu co do kursu minimalnego.

Totolotek – Podczas rejestracji swojego konta musimy wpisać kod promocyjny: LEGALNI25 i po pozytywnej rejestracji konta dostaniemy dodatkowe 25 złotych. Aby środki te przeszły w nasze posiadanie to trzeba obstawić dwukrotnie dany bonus o kursie minimalnym 2.0.

LVbet – Podczas rejestracji swojego konta musimy wpisać kod promocyjny: VIPLV i po pozytywnej rejestracji konta dostaniemy dodatkowe 20 złotych. W tym przypadku wygląda to identycznie jak w firmie Totolotek.

Jeśli się zastanawiasz, czy chcesz rozpocząć przygodę z obstawianiem wyników sportowych to dzięki wyżej wymienionym kodom możesz spróbować to całkowicie za darmo!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.