Gala KSW 42 już w tym tygodniu! Kto będzie walczyć?

Najbliższa gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została na 03.03.2018 w Łodzi – w Atlas Arenie Organizacja KSW powraca do Łodzi po prawie pięciu latach i zapewne będzie to fascynująca gala z udziałem najmocniejszych gwiazd MMA I KSW w Europie. Razem zaplanowanych zostało aż dziewięć wojen a w trzech spośród nich stawką będzie pas. Do najważniejszych sław które wystąpią na historycznej gali KSW 42 zaliczyć można m.in. Michała Materlę, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale też Mameda Khalidova.

W rywalizacji wieczoru na gali ksw 42 stream online uda się zobaczyć dwóch mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Chalidow zawalczy z Tomaszem Narkunem. Konfrontacja odbędzie się na określonym zakresie wagowym natomiast stawką nie będzie pas czempiona a konfrontacja trwać będzie 3 rundy po pięć minut. Chalidow to największa gwiazda mieszanych sztuk walki w Polsce ale też najbardziej rozpoznawalny wojownik mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Wojownik ksw trenujący w Olsztynie jest teraz w wyśmienitej dyspozycji ale również może pochwalić się imponującą serią zwycięstw. 5 ostatnich pojedynków Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a zawodnik ksw ze Szczecina zaliczył w tych konfrontacjach komplet zwycięstw a ponadto zawsze zadziwia faktycznie imponującą kondycją i siłą na wielu płaszczyznach pojedynku.

W jednym z pojedynków głównej gali KSW 42 będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po rozległej przerwie wrócił do pojedynków na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Teraz wielki wojownik stanie przed kolejną okazją aby okazać się kibicom i wrócić do walki o pas. Po przegranej z Mamedem Chalidowem w 2015 r, Materla stoczył trzy starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszelkie trzy walki zakończyły się pewnymi triumfami – 2 przez techniczny nokaut i 1 przez KO.

Mateusz Gamrot to następny wojownik który ponownie będzie bronić mistrzowskiego pasa. Dwa poprzednie starcia „Gamera” to niesamowite pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym skończył się zwycięstwem po trzech rundach a na KSW w Stolicy irlandii – dublinie bitwa została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale także włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwolił na realizowanie walki. Tym razem zawodnik ksw z Poznania zapewne będzie chciał skończyć bitwę na swoją korzyść.

Na pewno wszelkich sympatyków MMA W EUROPIE ucieszy fakt, iż ponownie będzie dane zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości kibicom w minionych latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem transmisji gal MMA. Popularny „Juras” wrócił do klatki MMA na gali na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed możliwością na kolejny tryumf z niezmiernie doświadczonym kontrkandydatem.

Hitowa gala KSW 42 transmitowana będzie w TV i internecie tylko w systemie PPV – dowiedz się jak wykupić KSW PPV. Sympatyków KSW I MMA W POLSCE prawdopodobnie uraduje dodatkowo fakt że na gali w łodzkiej Atlas Arenie obejrzymy interesującą Ariane Lipski, jaka za każdym razem gdy pojawi się na gali KSW urzeka swoją predyspozycją i stylem kończenia starć. Lipski jest aktualną mistrzynią a fani lubią ją nie tylko za to jak walczy, a także jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w Atlas Arenie Łódź przewidziano dziewięć walk, natomiast pełna aktualna karta gali prezentuje się następująco:
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.