Gala KSW 44 już w najbliższą sobotę

Fani KSW I MMA liczyli na taką niespodziankę – kolejna tegoroczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Ergo Arenie Gdańsk. Można zakomunikować, że jest to niejako takiego rodzaju tradycja, albowiem w latach 2011-2016 właściwie w każdym roku organizacja – KSW organizowało w okresie przed wakacyjnym gale właśnie w Gdańsku.

Tym samym, będzie to więc już trzecia gala realizowana przez rodzimą organizację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne gale odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W bieżącym roku natomiast, prócz gali ksw w czerwcu, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej połowie lub pod koniec bieżącego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Wydarzenie KSW 44 na żywo będzie można oglądać w KSW Stream Online PPV w Internecie ale też w tv. Jak obejrzeć galę KSW i zdobyć możliwosć obejrzenia i dostęp do PPV? Możliwosć oglądania i dostęp do usługi KSW PPV będzie możliwy poprzez Internet na oficjalnej witrynie organizacji ksw. W tv sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, a także kilka najpopularniejszych kablówek. Cena za możliwosć obejrzenia i dostęp do gali będzie podobna jak w wypadku innych wydarzeń organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej konfrontacji wieczoru KSW

Do tej rywalizacji musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf walczyć będzie z Pudzianowskim i z pewnością będzie walka na którą od lat czekali sympatycy MIXED MARTIAL ARTS w Polsce. Przez długi czas wspominało się o tym, iż Pudzian nie jest gotowy w 100% na taki pojedynek, jednak jak przyznają specjaliści – w końcu nastał ów czas i atrakcyjna szansa żeby zestawić taką walkę.

arol Bedorf powraca po urazie, który odniósł rok temu. Dla starego czempiona konfrontacja ta to nie jedynie powrót po dużej kontuzji, jednakże też po bolesnej porażce w konfrontacji o pas. Karol Bedorf który przez wiele lat był mistrzem FEDERACJI, przegrał w drugiej rundzie z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli też fakt, że jak się następnie okazało – zawodnik z Brazylii swoje 2 następne walki przegrał w kompromitującym stylu – po 16 sekundach z Marcinem Różalskim a także później po 26 sekundach z Michałem Andryszakiem.

Rywalizacja Bedorf – Pudzianowski na żywo na pewno sprawi, iż oczy fanów mma z całej Polski będą skierowane na Gdańsk, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem bukmacherów internetowych z pewnością jest Bedorf, ponieważ przez lata był czempionem i pokonywał faktycznie wielkich zawodników. Jednakowoż trzeba mieć na uwadze, iż nie jest wiadome w jak wysokiej formie do pojedynku przystąpi były czempion, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski to wojownik, który w poprzednich walkach przedstawiał naprawdę wyjątkowo atrakcyjny poziom jakości konfrontacji w mma ale też kondycji.

Sprawdź jak kupić KSW PPV na najbliższą galę – informacje o tym ile kosztuje dostęp znajdziesz na stronie https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-jak-kupic-ppv

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W 2 z walk wieczoru zobaczymy Tomasza Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Gwiazdor mma trenuje w niemieckim zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić a także David Zawada. Zapewne zatem trenując pod okiem szkoleniowców z UFD Gymu, oponent Stracha będzie szczególnie odpowiednio przygotowany do konfrontacji.

Michał Materla na KSW 44

Dla znanego zawodnika ze Szczecina, lubianego w całym kraju, będzie to z pewnością niesamowicie istotna rywalizacja. Materla poprzednią walkę przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Materli na pewno była nadzwyczajnym elementem w dalszych przygotowaniach i treningach, dlatego że cel Materli jest wiadomy – powrót do rywalizacji o pas czempiona.

Czy będziemy oglądać Materlę w doskonałej dyspozycji, do której przyzwyczaił entuzjastów? O tym dowiemy się w trakcie najbliższej gali ksw. Oczywiście walka ta nie będzie walką o pas mistrza, aczkolwiek prawdopodobna wygrana w tej walce prawdopodobnie przybliżyłaby wojownika z Poznania do walk o mistrzowski pas ksw.

KSW 44 ile walk na karcie i kto zawalczy?

Razem na gali KSW 44 ustalonych jest dziewięć starć, w których praktycznie w każdym z nich zestawione zostały bardzo popularne nazwiska KSW. Najsłynniejszymi gwiazdami historycznej gali zapewne są Karol Bedorf, Pudzian, Borys Mańkowski czy też Tomasz Oświeciński, jednakowoż w klatce będzie dane zobaczyć też innych wielkich wojowników ksw. Poniżej pokazujemy aktualną listę starć najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marian Ziółkowski
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
Łukasz Rajewski – Leo Zulić
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz

Zapowiedź Wideo KSW 44: Bedorf vs Pudzianowski

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.