Gala KSW 46: Khalidov vs Narkun

Po raz czwarty rodzima organizacja KSW postawiła na organizację na Górnym Śląsku. Nowoczesna arena, hala widowiskowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem następnej Gali ORGANIZACJI KSW. Już 1 grudnia 2018 roku w klatce gliwickiego obiektu wystąpią wojownicy z czołówki światowej ORGANIZACJI. Arena w Gliwicach będzie miejscem piątej i również ostatniej gali ORGANIZACJI w tymże roku, odbywającej się na terenie kraju. Federacja KSW pierwszy raz zawita do Gliwic, gdzie szykują się ekscytujące emocje sportowe, poznaliśmy niedawno uczestników starcia wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 stream w tv i przez internet

Widzowie żeby obejrzeć przebieg KSW 46 na żywo KONFRONTACJI SZTUK WALKI będą musieli skorzystać z aplikacji, przygotowanych głównie na eventy KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Walki wojowników mma będziesz mógł obserwować za pośrednictwem systemu KSW TV PPV, którego używanie pozwoli na oglądanie wszelkich konfrontacji w ksw na gliwickiej Gali. Abonenci korzystający z CP mogą skorzystać z przystępnych systemów zamówienia usługi transmisji live z gali KSW. Będzie wolno tegoż dokonać korzystając ze strony i witryny internetowej operatora, wysyłając wiadomość SMS według instrukcji, jakie zlokalizują Państwo na witrynie czy też dzwoniąc pod numer telefonu BOK, umieszczony też na witrynie internetowej. Żeby oglądać galę KSW 46 w tv, można zamówić usługę wcześniej, operatorzy kablowi umożliwiają prawidłową transmisję kibicom, jacy zapłacą zamówienie systemu do wprowadzonej godziny przed wydarzeniem. KSW będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji w internecie. Legalnie oglądać będziesz wszelkie konfrontacje w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW TV PPV. W przypadku gdy chcesz zobaczyć walki pierwszego grudnia, powinieneś zarejestrować się w jednym z serwisów i wykonać zapłaty za usługę do transmisji live. Nic nie stracisz dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, iż w systemie KSW TV będziesz mieć dostęp do emisji także przez 72 godziny po zamknięciu KSW 46.

KSW 46 – jak wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś zarejestrować konto klienta w portalu, możesz zalogować się do niego poprzez e-mail czy też przez Facebook’a. Stworzenie konta w serwisie jest darmowe. Kiedy masz już swoje konto, możesz dokonać wpłaty za transmisje live walk na gali FEDERACJI KSW. Jak dokonasz zapłaty, będziesz mógł obserwować przebieg całej Gali, korzystać z opcji oglądania powtórek poprzez następne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki której w systemie KSW PPV możesz oglądać gliwicką galę, jest przystosowana do parametrów sprzętowych, przedstawionych na stronie internetowej serwisu. Zobaczysz w najlepszej jakości na ekranie laptopa, nie powstała na razie możliwość, dzięki której prześledzisz galę na tablecie lub smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w hali Arena Gliwice oraz widzowie, którzy obejrzą KSW na ekranie telewizora lub też sprzętu, będą świadkami 9 znakomitych pojedynków ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia wielka gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 2018, a jednocześnie piąta, która odbędzie się w Polsce zbierze na ringu najznakomitszych zawodników mma FEDERACJI KSW. Poznaliśmy bardzo szybko – bo już nazwiska tych, którzy stoczą walkę wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a pojedynek i starcie będzie podwójnie zaciekłe… Ochota osiągnięcia zwycięstwa nad konkurentem połączy obydwu wojowników mma, którzy w marcu 2018 roku stoczyli wielką walkę na KSW 42. W trakcie marcowego widowiska ksw, niepokonany od 10 lat, w dwudziestu konfrontacjach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy gwiazdor mma już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie chciał odegrać się za stratę osobistej, porywającej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej panujący mistrz ksw w kategorii półciężkiej, którego sygnałem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut czy też poddanie się, z pewnością nie odda zwycięstwa łatwo. Ponadto na gali obejrzymy również 8 innych rywalizacji, a ich pełna lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.