Handicapy – informacje i rodzaje

W ofercie firm – bukmacherów internetowych regularnie znajduje się mnóstwo sposobów zawierania zakładów, kursów oraz ofert gry na oryginalne wydarzenia.

Osoby, które zaczynają grę w zakładach sportowych, mogą napotkać na początku problemy z tym co naprawdę oznaczają jasne pojęcia, nazwy ale także znaki podawane przez bookmakerów. Handicap jest zakładem w którym bukmacher dołącza do końcowego wyniku meczu dodatkowe gole, punkty czy inne wartości określone w określonym sporcie. Co więc oznacza to w praktyce?

Przykładowe zakłady na handicap w wydarzeniu futbolowym między drużyną Chile a także Niemiec

Jak widać, handicapy podzielone są na wiele opcji:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap stawiamy na Chile -1.0
Typując ów zakład na Chile handicap -1.0, typujemy, iż drużyna Chile zwycięży w wydarzeniu chociaż różnicą dwóch trafień. Gdy Chile zwycięży jedną bramką, klient dostaje zwrot pełnej kwoty kuponu. Jeśli jednakże wynik dla Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Proponując taki typ na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w starciu przynajmniej różnicą dwóch goli. Jeżeli Chile wygra jedną bramką, klient uzyska zwrot połowy wartości ustawionej na ten typ. Gdy rezultat dla rep. Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to iż zawierajac zakład np. typ dnia na Chile handicap -1.5, stawiamy, że kadra Chile wygra w meczu chociaż sumą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jednym golem, lub wynik będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Typując zakład -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile wygra w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W przypadku gdy Chile zwycięży jednym trafieniem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie szkodliwszy, kupon jest przegrany.

Jak widać, handicap ma wiele rodzajów a którykolwiek z nich wyróżnia co innego. Typując taki kupon należy więc utwierdzić się co on dosłownie identyfikuje oraz w jakim wypadku użytkownik zgarnia całkowitą wygraną, kiedy jedynie częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy zakład jest oznaczany jako przegrany.

Warto również dowiedzieć się od różnych innych klientów, którzy produkują osobiste opinie na forum bukmacherskie a także dzielą się spostrzeżeniami odnośnie gry kuponów sportowych online. Z pewnością młody klient na tegoż typu forach zyska istotne informacje, uwagi czy wsparcie od doświadczonych graczy, którzy ogrywają bukmacherów od wielu lat.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.