Jak oglądać galę KSW 47 w PPV?

Premierowa gala KSW MMA w 2019 roku zaplanowana została 23.03 w hali Atlas Arena Łódź. Następny raz najważniejsza organizacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi zaś w konfrontacjach widowiska znowu będzie można zaobserwować największych wojowników organizacji KSW.

Wielkim hitem na gali będzie walka o mistrzowski pas wagi ciężkiej. Obecny mistrz Philip de Fries zmierzy się z innym mistrzem KSW – Tomaszem Narkunem. W kluczowym pojedynku uda się obejrzeć konkurencję Pudziana a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza zawodów olimpijskich walka ta będize debiutem w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Kołecki stoczył do tej chwili 7 walk w MIXED MARTIAL ARTS spośród czego w sześciu zwyciężał. Prawdopodobnie zapowiada nam się niesłychanie interesujące wydarzenie z wielkimi emocjami.

W kolejnych rywalizacjach oglądać będziemy kilka naprawdę bardzo popularnych zawodników KSW a wśród nich między innymi byli mistrzowie kategorii półśredniej FEDERACJI KSW – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Na pewno duża liczba miłosników KSW interesuje się w który sposób będzie można obejrzeć na żywo w tv czy też internecie galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji, systemu PPV ale także wskazówek oglądania ale też szerokiej listy walk na karcie gali.

KSW 47 na żywo w telewizji a także online

Najpotężniejsze gale KSW na których występują najpopularniejsze gwiazdy SZTUK WALKI w Polsce a także Europie dostępne są w płatnej aplikacji PAY-PER-VIEW. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali KSW organizowanej w 2019 roku.

Galę KSW 47 na żywo będziesz mógł śledzić w telewizji ale także internecie, wykupując transmisję do transmisji live gali. Mając tv kablową ale też satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są reguły i sposoby na zakup dostępu do transmisji na żywo KSW. Z reguły jest to cena 40 złotych jaka doliczana jest do przyszłego rachunku za posiadaną telewizję.

Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez aplikację KSW TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji stream za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem posiadać podpisanej umowy z żadną telewizją, gdyż usługa KSW TV nie jest żadnym extra pakietem specjalnym do telewizji, lecz oryginalną aplikacją na jakiej opłaca się jeden raz możliwosć oglądania i dostęp do gali. Z PPV KSW może skorzystać każdy fan MMA, niezależnie od tego w jakim kraju akurat się znajduje. Usługa PAY-PER-VIEW KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą trzeba dokonać jest wejście na wirtynę kswtv.com i założenie konta w portalu. Konto można zarejestrować w standardowy sposób – przez aktywację adresu pocztowego, ale też przez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta na stronie Ksw ppv jest całkiem darmowe.

Jeżeli założyłeś już konto klienta, możesz wykupić dostęp do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, otrzymasz możliwość zobaczenia całej gali live z drugą możliwością obejrzenia powtórek z gali przez kolejne 72 h po ukończeniu wydarzenia, ale także w momencie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

Usługa PPV w serwisie KSW TV jest dobrana do pewnych modeli ale również konfiguracji sprzętu natomiast ich pełna lista podana jest na portalu Ksw tv ppv. Transmisja udostępniona jest na monitorach pecetów za pośrednictwem popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki której możliwe byłoby oglądać transmisje tv przez aplikację na urządzeniach mobilnych.

Polecamy również artykuł gdzie wykupić dostęp do KSWhttps://meczelive.tv/na-zywo/sporty-walki/ksw-gdzie-wykupic-dostep/2019-03-23

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównym pojedynku zobaczymy Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wielki hit i starcie dwóch mistrzów najwyższych kategorii wagowych w KSW. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas w kategorii ciężkiej. Ponadto na kibiców czeka też inna wielka walka.

Jak nadmieniliśmy na samym początku w najciekawszej walce wydarzenia mma obserwatorzy zobaczą prawdziwe ciężkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi formę Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK.

W innej prawdopodobnie najbardziej emocjonującej rywalizacji zobaczymy kolejne starcie powracającego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem KSW w kategorii półśredniej.

Dodatkowo na gali KSW 47 zaplanowanych pozostało sześć innych walk zaś ich pełną listę opisujemy poniżej:

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
Dawid Grałka – Paweł Polityło
KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź
 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.