KSW 41: nowy rywal Mańkowskiego!

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla widzów MMA będą w obecnym roku jedyne w swoim rodzaju. Całkiem niedawno mieliśmy galę KSW 40 w Dublinie – stolicy irlandii, natomiast już dziś fani KSW mówią o kolejnej gali ksw, jaka odbędzie się 23.12.2017 r. Na pewno więc obserwatorzy KSW I MMA dzień przed wigilią wieczór spędzą w wykwintnym towarzystwie – najsolidniejszych zawodników KSW I MMA w Polsce.

Galę KSW 41 online będzie możliwość obejrzeć w KSW Stream Online ale także w tv, a widowisko zaplanowane zostało w Katowicach. Fani zebrani na hali, ale też ci oglądający wydarzenie przed tv lub monitorami laptopów po raz kolejny napotkają imponujące pojedynki. Tym razem gwiazdami widowiska będą m.in. Artur Sowiński, Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński ale także Kleber Koike Erbst. Taki skład starć z pewnością zaspokoi oczekiwania wszelakiego kibica sztuk w Polsce. Kto z kim będzie konkurować na KSW 41? Szczegóły poniżej.

W centralnej rywalizacji wieczoru dane będzie zobaczyć Borysa Mańkowskiego który po raz kolejny będzie walczyć o mistrzowski pas federacji KSW. W ubiegłej walce Mańkowskiego obejrzeliśmy na KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to walczył z największą gwiazdą KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże walce wygrał zawodnik mma z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i należy przyznać iż Mańkowski rzeczywiście doskonale był przygotowany do starcia z znakomitym rekordzistą.

W 2 walce wieczoru właściciele ksw przewidzieli tzw. freak fight w jakim Popek Monster stoczy swój trzeci pojedynek na KSW. Przeciwnikiem Króla Albanii będzie popularny najczęściej z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w ksw choćby jednego pojedynku. Z pewnością pojedznek i starcie to będzie natomiast dla organizacji ksw znakomitym wydarzeniem które dopełni dla KSW nowych kibiców oglądających galę ale także wielu osób dowie się czym jest KSW jak zamowic, na czym polegają starcia w mma i co to za dyscyplina sportu. Obecnie nie wiemy czego spodziewać się po tej walce, jednakowoż na pewno marketingowo będzie on absolutnie wypromowany zaś to jak duży poziom zaprezentują obydwaj zawodnicy ksw dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która na pewno przyciągnie wysokie zainteresowanie ze strony entuzjastów MMA to pojedynek Kleberem Koike Erbst v Artur „Kornik” Sowiński Rywalizacja ta będzie toczyć się o pas czempiona organizacji KSW. Patrząc na dokonania obydwu wojowników ksw można spodziewać się fenomenalnej walki na różnych płaszczyznach. Oglądając poprzednie konfrontacje obaj wojownicy mma czują się faktycznie wyśmienicie i pokazują ogromne kwalifikacje oraz formę. Obaj wojownicy posiadali już okazję raz rywalizować pomiędzy sobą o mistrzowski pas KSW – wówczas wygrał Polak, który pokonał konkurenta po jednolitej decyzji sędziów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich starciach Koike Erbsta (od 2010 roku) tylko jeden raz zawodnik ksw z Japonii przegrał – i był to wtedy konfrontacja z Sowińskim.

Dodatkowo na gali KSW 41 uda się zobaczyć zapewne sześć innych walk, jednakowoż właściciele ksw nazwiska te będą udostępniać stopniowo aż do samej gali. Zatem realne jest, że cała lista starć będzie podana dla fanów mma dopiero kilka dni przed samą galą.

Pełna karta walk KSW 41
Borys Mańkowski – Roberto Solidic (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

Oficjalna zapowiedź gali KSW 41

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.