KSW 42: Khalidov vs Narkun, Materla vs Askham

Najbliższa gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została na 03/03/2018 r w Atlas Arena Łódź Federacja KSW wraca do Atlas Areny w Łodzi aż po pięciu latach i zapewne będzie to kolejna niesamowita gala z udziałem najwybitniejszych gwiazd mma w Kraju. Razem zaplanowanych zostało 9 wojen a w 2 spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do najważniejszych wojowników którzy wystąpią na gali KSW 42 zaliczyć należy między innymi Mameda Chalidowa, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego.

W konfrontacji głównej dane będzie zobaczyć 2 mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Chalidow zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Rywalizacja zaplanowana została w określonym limicie wagowym zaś stawką konfrontacji nie będzie żaden pas a rywalizacja trwać będzie trzy rundy po 5 minut. Chalidow to gwiazda KSW w Polsce a także nadzwyczaj charakterystyczny zawodnik KSW. Zawodnik mma z Olsztyna jest teraz w znakomitej dyspozycji ale też może pochwalić się idealną serią zwycięstw. Pięć ostatnich konfrontacji w mma Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a wojownik ksw ze Szczecina zaliczył w tych pojedynkach komplet zwycięstw i ponadto zawsze zadziwia faktycznie wysoką kondycją i dyspozycją na wielu płaszczyznach pojedynku.

W jednej z walk głównej gali i w systemei PPV KSW 42 stream uda się obejrzeć Michała Materlę, który po długotrwałej przerwie powrócił do starć na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Teraz prawdziwy wojownik stanie przed drugą okazją by ukazać się miłośnikom MMA oraz powrócić do konfrontacji o pas czempiona. Po przegranej z Mamedem Khalidovem w 2015 roku, Materla stoczył 3 starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale też Paulo Thiago. Wszelkie trzy konfrontacje skończyły się tryumfami – 2 poprzez techniczny nokaut i jedno KO.

Mateusz Gamrot to następny wielki wojownik który ponownie będzie bronić mistrzowskiego pasa KSW. Dwa poprzednie pojedynki „Gamera” to niezwykłe pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Pge Narodowym w warszawie skończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie konfrontacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym arbiter nie pozwalał na kontynuowanie pojedynku. Tym razem zawodnik mma z Poznania na pewno będzie chciał skończyć kolejną walkę na swoją korzyść.

Na pewno wszystkich entuzjastów MMA I KSW W EUROPIE ucieszy fakt, że po raz kolejny oglądać będziemy w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości fanom MMA w zeszłych latach kojarzy się tylko z komentowaniem gal MMA. Juras wrócił do MMA na gali ksw 39 na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny tryumf z szalenie profesjonalnym rywalem.

Na gali KSW 42 która transmitowana będzie w TV i online wyłącznie w systemie PPV – dowiedz się  – KSW jak kupic ppv, przewidziano jeszcze wojnę o pas ksw kobiet. Kibiców MMA W POLSCE prawdopodobnie ucieszy również fakt że na gali w Łodzi dane będzie zobaczyć wspaniałą Ariane Lipski, która za każdym razem gdy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI olśniewa swoją siłą i sposobem kończenia walk. Lipski jest obecną mistrzynią a sympatycy lubią ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale także jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi przewidziano 9 bitew, natomiast cała aktualna karta konfrontacji składa się z następujących starć:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 22.01.2018)
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Marcin Wójcik – Chris Fields
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.