KSW 44: Bedorf, Pudzian, Oświeciński, Materla w walkach wieczoru

Widzowie liczyli na taką informację – kolejna wielka gala KSW zaplanowana została przed wakacjami. KSW 44 jest zaplanowane na dziewiątego czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można ogłosić, że jest zatem to już pewnego modelu tradycja, gdyż w latach między 2011 a 2016 właściwie w każdym roku KSW organizowało w okresie przed wakacyjnym widowisko w Trójmieście.

Tym samym, będzie zatem to już trzecia trzecie widowisko – gala tworzona przez polską federację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W tym roku natomiast, oprócz historycznej gali w czerwcu, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej połowie czy też pod koniec roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Transmisję gali KSW 44 będziesz mógł oglądać w systemie PPV przez Internet w KSW TV ale również w telewizji. Jak oglądać galę i zdobyć możliwość oglądania i dostęp do usługi PPV? Dostęp do usługi KSW PPV będzie dostępny poprzez Sieć internetową na oficjalnej witrynie federacji. W tv sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, ale również kilka najpopularniejszych kablówek. Cena za dostęp do gali będzie taka sama jak w wypadku innych gal federacji organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w walce wieczoru KSW

Do tego starcia musiało w końcu dojść. Karol Bedorf zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim i będzie to z pewnością to pojedynek na który od wielu lat oczekiwali kibice MMA I KSW w Polsce. Przez długi okres wspominało się o tym, iż Pudzian nie jest gotowy w 100% na taką konfrontację, jednak jak potwierdzają znawcy – w końcu nastąpił ten czas i atrakcyjna okazja by zestawić taką konfrontację.

Bedorf powraca po kontuzji, jaką odniósł rok temu. Dla byłego mistrza rywalizacja ta to nie tylko powrót po ciężkiej kontuzji, jednakże również po bolesnej przegranej w walce o mistrzowski pas ksw. Karol Bedorf jaki przez dużą liczbę lat był mistrzem FEDERACJI, odniósł porażkę w drugiej rundzie z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli także fakt, że jak się następnie okazało – zawodnik z Brazylii swoje 2 następne walki przegrał wręcz w kompromitującym stylu – po 16 sekundach z Różalskim a także później po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Bitwa Bedorf – Pudzianowski na żywo na pewno sprawi, że oczy kibiców mma z całej Polski będą skierowane na Gdańsk, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem bukmacherów internetowych jest Karol Bedorf, albowiem przez lata był czempionem ksw i pokonywał rzeczywiście atrakcyjnych zawodników. Natomiast należy mieć na uwadze, iż nie wiadomo w jak wysokiej dyspozycji do rywalizacji przystąpi były mistrz, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski to zawodnik mma, jaki w ostatnich walkach przedstawiał rzeczywiście bardzo dobry poziom jakości pojedynków ale również kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W drugiej walce wieczoru zobaczymy Tomka Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Wojownik trenuje w zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić ale również David Zawada. Prawdopodobnie więc przygotowując się pod okiem instruktorów z tego teamu, oponent Stracha będzie szczególnie dobrze przygotowany do walki.

Michał Materla na KSW 44

Dla popularnego zawodnika ze Szczecina, uwielbianego w całym kraju, będzie to niesamowicie istotna konfrontacja. Materla ostatnią konfrontację przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa porażka Michała Materli na pewno była kolejnym elementem w dalszych treningach, albowiem cel Materli jest wiadomy – powrót do konkurencji o mistrzowski pas.

Czy będziemy oglądać Mańkowskiego w niezwykłej formie, do której przyzwyczaił fanów mma? O tym dowiemy się podczas najbliższej gali ksw. Oczywiście pojedynek owy nie będzie walką o pas mistrza, natomiast ewentualna wygrana w tej konfrontacji z pewnością przybliżyłaby zawodnika z Poznania do rywalizacji o pas.

KSW 44 ile walk i kto zawalczy?

W sumie na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 przewidzianych jest aż dziewięć pojedynków, w których praktycznie w każdym z nich zestawione zostały niezwykle atrakcyjne nazwiska MMA I KSW. Najpopularniejszymi gwiazdami hitowej gali na pewno są Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski oraz Tomasz Oświeciński, jednakże w klatce będzie dane zobaczyć też innych wielkich wojowników. Poniżej omawiamy aktualną kartę starć kolejnej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karta walk KSW 44 (stan na 07.05.2018)

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski

Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek

Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun

Michał Materla – TBA

Zapowiedź wideo Bedorf – Pudzianowski

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.