KSW 45 Londyn: nowy rywal McSweeney’a

Przed nami następna tegoroczna gala ORGANIZACJI KSW – w październiku tego roku odbędzie się czwarta tegoroczna gala najmocniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi zawodnicy z Polski a także Europy ponownie stoczą sensacyjne starcia. Nadchodząca gala odbędzie się w Londynie na Wembley 6 października. Kto stoczy walkę na gali? Gdzie śledzić galę KSW 45?

KSW 45 stream w telewizji ale też internecie

Kibice MMA przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale KSW W POLSCE można oglądać tylko opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW online będzie można śledzić w telewizji oraz internecie za pośrednictwem systemu KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 zł.

Najważniejsze telewizje kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią zakup do gali za pośrednictwem własnych źródeł transakcji. Osoby, które nie posiadają możliwości zakupienia PPV w ów rodzaj, mogą natomiast skorzystać z usługi kSW ppv TV – nie słyszałeś jak oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy link.

KSW 45 – jak wykupić PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe ale również kablowe, jakie umożliwiają transmisję z gali ksw umożliwiają nabycie systemu PPV za pośrednictwem swoich źródeł transakcji. Są nimi aplikacje live, w jakich możliwe jest zamówić dodatkowe usługi, ale jednocześnie źródła telefoniczne – poprzez SMS ale też połączenie. By dowiedzieć się jak zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do historycznej gali, najlepiej wejść na wirtynę operatora od którego osoba posiada telewizje a także stwierdzić w jaki sposób dostępne będzie wykupienie systemu KSW PPV TV.

Jeżeli nie posiadasz możliwości wykupienia gali przez operatora posiadanej tv, kolejnym trybem na pozyskanie dostępu do emisji będzie zakup historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej stosując elektroniczne rodzaje płatności, istnieje możliwość kupi PPV. Wystarczy założyć konto i zrobić płatności. Następnie osoba po zalogowaniu na swoje konto gracza będzie mógł uruchomić transmisję.

Sprawdź instrukcję: Jak kupić KSW PPV?

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W walce wieczoru będzie walczyć Karol Bedorf, który zawrócił w wyjątkowym systemie do konfrontacji w mma, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i owym samym przybliżył się do konfrontacji o mistrzowski pas ksw.

W innej z potężnych walk wieczoru będzie walczyć także Michał Materla, znany miłośnikom w całym kraju. Dla wojownika ze Szczecina walka ta będzie to dodatkowa szansa by przyciągnąć się do rywalizacji o mistrzowski pas.

Następną ogromną gwiazdą na gali ksw w Londynie będzie Popek Monster, jaki masę lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z pewnością jego rywalizacja będzie cieszyć się wielką popularnością. Dla Popka Monstera będzie to powrót po klęsce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny zawodnik, jaki wystąpi na gali ksw na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym stylu rozpoczął karierę w MMA i szczególnie łatwo zyskał kibiców. Polak wygrał już 3 starcia i następna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas mistrza.

Scott Askham to zawodnik który na gali w współczesnym roku potrafił powstrzymać wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk wielkimi ale też efektywnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika mma i udowodnił, że jest właśnie w czołówce reprezentantów KSW wagi średniej.

Na gali w Londynie na KSW zadebiutuje rozpowszechniony Akop Szostak, jaki do tej chwili rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie wtedy niesłychanie ciekawa rywalizacja wśród kibiców mma, którzy do tejże pory nie interesowali się MMA.

To aczkolwiek nie wszystko – na hitowej gali będziemy oglądać także wielu innych wielkich wojowników ksw, a aktualną kartę walk gali KSW 45 w Londynie wskazujemy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Popek Monster – Erko Jun
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Michał Materla – Damian Janikowski
Scott Askham – Marcin Wójcik
James McSweeney – Thiago Silva
Wagner Prado – Max Nunes
Akop Szostak – TBA
Leszek Krakowski – Alfie Davis

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.