KSW 49: kto wystąpi na gali?

Następna tegoroczna gala federacji mma – ksw odbędzie się 18. maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Ponownie na kibiców mma i ksw czeka wspaniała gala organizacji i z pewnością niesamowite pojedynki z udziałem największych sław ksw w Polsce i Europie.

W rywalizacji widowiska ksw zobaczymy Michała Materlę i Scotta Askhama. Będzie to wspaniały pojedynek w którym stawką rywalizacji będzie mistrzowski pas mistrzowski w kat średniej. Obaj wojownicy ksw walczyli niedawno w 2018 roku i wówczas zwyciężył Brytyjczyk.

Na hitowej gali organizacji ksw 49 uda się obejrzeć także konfrontację o 2 pas – w w kategorii do 77 kg. Aktualny mistrz ksw – Roberto Soldić walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim, który jest ostatnio w niezwykle dobrej formie i w kilku rywalizacjach zademonstrował, iż zasługuje na możliwość konfrontacji o pas mistrza.

Trzeci gigantyczny pojedynek na gali konfrontacji sztuk walki 49 to walka Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim. Były czempion ksw zmierzy się z byłym zawodnikiem walczącym w największej federacji mma na świecie ultimate fighting championship.

KSW 49 na żywo w tv i przez internet

Ksw przyzwyczaiło już, że najpopularniejsze gale, jakie realizuje udostępnia tylko w płatnym systemie usługi ksw stream ppv. Transmisja ksw 49 stream też dostępna będzie w usłudze ppv ksw – transmisja gali ksw przez internet kosztować będzie 40 złotych.

Galę ksw 47 możliwe będzie też śledzić w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, jednakże jest ona przeważnie zbliżona do kwoty, za którą można zdobyć dostęp do emisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali organizacji ksw widoczna będzie po kupnie systemu ksw ppv tv widocznej na witrynie internetowej usługi ksw live. Żeby dokonać zakupu, nie trzeba zawierać umowy z żadną telewizją czy platformą online. Wystarczy przejść na portal ksw tv ppv, wyszukać rodzaj płatności i zrealizować zakupu.

KSW 49 – jak zakupić KSW PPV TV?

Proces otrzymania dostępu do emisji ksw ppv tv jest niesamowicie prosty. Na wstępie należy przejść na stronę internetową ksw tv ppv i zarejestrować konto klienta – aktywując je poprzez adres e-mail lub zapisując się kontem z portalu Facebook. Założenie i rejestracja konta jest całkiem darmowa.

Po stworzeniu konta trzeba przejść do systemu płatności i wybrać dobrą formę – przelew natychmiastowy lub kartę kredytową. Po zakupieniu można rozpocząć oglądanie – live czy też korzystając z przewijania wracać do najlepszych momentów widowiska. Ponadto po ukończeniu gali przez pozostałe 72 h można powtarzać pełną transmisję.

Transmisja internetowa usługi ksw tv przystosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i dostępna jest na ekranach laptopów i urządzeń przenośnych. Niestety na owy okres organizacja nie udziela aplikacji, która prezentowałaby stream live online, stąd też jednym rodzajem jest obejrzenie poprzez przeglądarkę internetową.

Sprawdź też: gdzie obejrzeć i zamówić galę KSW 49?

KSW 49 – kto wystąpi na gali?

Jak już nadmieniliśmy w 3 najsilniejszych pojedynkach gali zobaczymy dwa w jakich stawką rywalizacji będą pasy federacji ksw. W jednym z nich Michał Materla zmierzy się ze Scottem Askhamem, natomiast Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Trzecią walką na jaką szczególnie oczekują kibice mma i ksw będzie bitwa Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Dodatkowo na wydarzeniu prócz 3 wyszczególnionych pojedynków, oglądać będziemy sześć innych wojen w jakich uda się zobaczyć wielu wspaniałych wojowników mma. Pełną kartę walk omawiamy poniżej.

Karta walk KSW 49 (stan na 03.04.2019)
Michał Materla – Scott Askham
Roberto Soldic – Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf – Damian Grabowski
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 47: Aleksandar Ilić znokautował Damian Janikowski

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.