KSW 50: gdzie? kiedy? kto na karcie walk?

Przed nami czwarta w tym roku gala która zaplanowana została na 14. września 2019 na wembley arena na arenie Wembley. Miłośnicy ksw na pewno będą niesłychanie usatysfakcjonowani z listy pojedynków, jakie zaplanowane są na kolejną galę ksw, albowiem ponownie będzie można obejrzeć najwspanialszych wojowników mma.

W najciekawszej walce wieczoru Phil de Fries walczyć będzie z Damianem Grabowskim o pas mistrza. W sumie na hitowej gali obejrzymy aż 4 starcia o pasy mistrza. Pasów bronić będą Tomasz Narkun a także Roberto Soldić. Dodatkowo o pas ksw w wadze lekkiej walczyć będzie Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali w londynie odbędzie się dziewięć walk w ksw.

KSW 50 online w telewizji i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż największe gale, które tworzy udostępnia wyłącznie w płatnej aplikacji usługi ksw tv ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 live też dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja kolejnej gali przez internet kosztować będzie 40 złotych.

Galę ksw 50 możliwe będzie również śledzić w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, ale jest ona zazwyczaj zbliżona do kwoty, za jaką można zdobyć dostęp do emisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja przez internet gali organizacji ksw dostępna będzie po kupieniu aplikacji dostęp do ppv udstępnionej na witrynie internetowej usługi ksw na żywo. Ażeby zakupić, nie trzeba zawierać umowy z żadną telewizją czy platformą. Wystarczy przejść na wirtynę ksw tv ppv, wyszukać rodzaj płatności i dokonać kupna.

KSW 50 – jak kupić KSW TV PPV?

Proces nabycia dostępu do emisji ksw tv ppv jest szczególnie łatwy. Na wstępie trzeba przejść na witrynę ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez adres e-mail lub wpisując się osobistym kontem z serwisu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest zupełnie bezpłatna.

Po założeniu konta można przejść do systemu płatności i wybrać odpowiednią metodę – przelew ekspresowy lub kartę płatniczą. Po zakupie można zacząć oglądać – live czy też stosując przewijanie powracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji gali. Co więcej po zakończeniu wydarzenia przez następne 72 godz można oglądać całkowitą transmisję.

Transmisja w internecie ksw tv ppv przystosowana jest do popularnych przeglądarek online i udostępniona jest na monitorach pecetów i urządzeń przenośnych. Niestety na obecny moment ksw nie upublicznia aplikacji, jaka udostępniałaby stream internetowe, dlatego też jednym systemem jest obserwowanie przez przeglądatkę online.

KSW 50 – kto wystąpi na gali?

Jak już nadmieniliśmy na fanatyków ksw i mma czekają aż cztery walki o pasy co prawdopodobnie przełoży się na wyjątkowe wydarzenie. Razem na gali zostało ustalonych dziewięć walk w mma a aktualna karta walk w ksw składa się z następujących starć:

Karta walk (stan na dzień 02.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.