Legalne zakłady sportowe w Polsce – gdzie grać?

Wkroczenie Ustawy Hazardowej 2017 niezwykle poważnie wpłynęło na rynek bukmacherów online, którzy widoczni są dla użytkowników z Polski. Niebawem po wpisaniu ustawy – rozpoczynając od lipca na rynku internetowym przetrwało kilkoro legalnych bukmacherów i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, Star-Typ-Sport, Milenium czy e-Toto.

Legalni bukmacherzy – gdzie grać?

Niemało firm zostało zmuszonych do porzucenia naszego rynku, ponieważ typowanie i obstawianie spotkań u bukmacherów internetowych nieposiadających zezwolenia otrzymywanego od Ministerstwa Finansów zostało wstrzymane, a systemy płatności takie jak m.in. Skrill blokują transakcje do nielegalnych bukmacherów. Zostaje zatem typowanie zakładów bukmacherskich online wyłącznie w wyliczonych firmach bukmacherskich online.

Na pewno masa osób zadaje sobie nadzwyczaj kluczowe pytanie – czy legalne firmy bukmacherskie oferują promocje dla nowych graczy. Jak najbardziej tak, widoczny jest trend który wskazuje, że użytkownik otwierając konta w legalnie istniejących na rynku firmach może liczyć i oczekiwać na wszelkiego rodzaju bonusy na start, zakłady bez ryzyka oraz całkowicie gratisowe zakłady na rozpoczęcie gry. Sumy takich promocji określone są od każdego legalnego bukmachera, jednakowoż ważne jest to, iż praktycznie każda z firm bukmacherskich oferuje coś dla nowego gracza.

Bukmacher Fortuna – czy najlepszy na rynku?

Która legalna marka bukmacherska istniejąca na rynku internetowym jest najkorzystniejsza? Nie da się tego bezpośrednio określić, ponieważ każda z nich wyróżnia się indywidualną ofertą, posiada oryginalne zalety i wady. Każdy z debiutujących użytkowników przy doborze firmy bukmacherskiej w której zacznie typowanie musi więc wesprzeć się wszelkimi rankingami, porównaniami ale również ocenami podawanymi poprzez fachowe strony internetowe.

Jednym z serwisów i stron, który świetnie eksponuje oferty wszystkich legalnie działających firm bukmacherskich jest strona legalnibukmacherzy.com – wypatrzyć można na niej rankingi firm, ranking promocji, kody bonusowe, a dodatkowo artykuły dla początkujących użytkowników. Z pewnością powinno się zaznajomić się z opisami i ocenami poszczególnych firm – poznać ich największe korzyści, jakość pomocy technicznej ale również co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie ale także zakłady live.

Ważną ofertę we współczesnych czasach są jeszcze nadmienione zakłady na żywo – jakie tworzy się w trakcie trwania widowiska sportowego ale także w pewnych firmach istnieje możliwość jednocześnie oglądać dany mecz na monitorze lub smartfonie. Podsumowując nowa ustawa hazardowa istotnie wpłynęła na rynek online w Kraju i z pewnością początkujący klienci bukmacherów muszą wspomagać się wypowiedziami fachowców, ażeby dobrać odpowiedniego bukmachera online do typowania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.