Pierwsza konferencja przed KSW 41

Święta Bożego Narodzenia dla widzów KSW I MMA będą w obecnym roku jedyne w swoim rodzaju. Dosyć niedawno mieliśmy galę KSW 40 w Dublinie, ale już teraz wszyscy rozmawiają o kolejnej gali, która odbędzie się 23 grudnia 2017 Z pewnością zatem miłośnicy KSW w Polsce dzień przed wigilią Bożego Narodzenia wieczór spędzą w wykwintnym towarzystwie – najsolidniejszych zawodników KSW I MMA w Polsce.

Galę KSW 41 stream będzie możliwość obejrzeć przez internet ale również w tv, a widowisko zaplanowane zostało w Katowickim Spodku. Kibice zgromadzeni na hali, czy też ci przeglądający wydarzenie przed tv i ekranami komputerów po raz kolejny napotkają cudowne pojedynki. Tym razem jako gwiazdy wieczoru wystąpią m.in. Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński czy Kleber Koike Erbst. Taki zestaw starć na pewno spełni oczekiwania każdego wielbiciela sztuk w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 41? Szczegóły przedstawiamy poniżej.

W kluczowej konkurencji wieczoru uda się zobaczyć Borysa Mańkowskiego jaki po raz następny będzie rywalizować o pas mistrza organizacji KSW. W minionej konfrontacji Mańkowskiego widzieliśmy na historycznej gali KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to zmierzył się z najogromniejszą gwiazdą sztuk walki w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tej konkurencji zwyciężył zawodnik z Czeczenii ale pojedynek był ogromnie wyrównany i należy przyznać iż Mańkowski naprawdę bardzo dobrze był przygotowany do starcia z wielkim mistrzem.

W kolejnej walce wieczoru pomysłodawcy zaplanowali tzw. freak fight w którym popularny Popek Monster stoczy swoją trzecią konfrontację na KSW. Przeciwnikiem popularnego Króla Albanii będzie popularny z wielu filmów a przeważnie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w ksw choćby jednego pojedynku. Z pewnością walka i starcie to będzie natomiast dla federacji ksw niecodziennym wydarzeniem które doda dla federacji kolejnych kibiców oglądających galę i wielu osób dowie się czym jest KSW jak wykupic, na czym polega mma i co to za dyscyplina sportu. Na ten moment nie wiadomo czego można spodziewać się po tej walce, jednakże na pewno w kwestii promocji i marketingu będzie on wspaniale wypromowany natomiast to jak duży poziom pokażą popularni zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzeci pojedynek który na pewno przyciągnie olbrzymie zainteresowanie ze strony fanów MMA I KSW W EUROPIE to wojna Kleberem Koike Erbst v Artur „Kornik” Sowiński Rywalizacja ta będzie toczyć się o pas mistrza organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Znając obydwu wojowników ksw wolno spodziewać się olśniewającej walki na wszelkich płaszczyznach. Oglądając poprzednie walki obaj wojownicy czują się niewątpliwie wyśmienicie ale też udostępniają ogromne kompetencje czy też jakość. Obaj wojownicy mieli już okazję jeden raz konkurować pomiędzy sobą o pas czempiona KSW – wówczas wygrał Polak, który pokonał przeciwnika po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w 20 ostatnich rywalizacjach Koike Erbsta (od 2010 r) jedynie raz zawodnik mma z Japonii przegrał – i była to właśnie walka z Sowińskim.

Specjalnie na gali będzie dane zobaczyć prawdopodobnie sześć kolejnych starć, jednakże właściciele gali nazwiska te będą publikować sukcesywnie aż do samego widowiska, Dlatego prawdopodobne jest, iż cała lista starć będzie dostępna dla miłośników zaledwie na kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 15.11.2017)
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – TBA
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski

Pierwsza konferencja prasowa przed KSW 41

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.