Rodzaje zakładów online u bukmacherów internetowych

Zakłady sportowe online to typ zakładów w których należy zaplanować efekt wydarzenia wyznaczanego przez gracza z oferty firmy bukmacherskiej. Na pewno każda nowa osoba zastanawia się jakie istnieją formy kuponów i czy wolno na pojedynczym kuponie mieć kilka rozmaitych zakładów? W poniższym tekście wytłumaczymy jakie są modele kuponów dostępne do obstawiania w zakładach online.

Zakłady pojedyncze

Określane są jako najoczywistszy oraz najbezpieczniejszy sposób typowania zakładów bukmacherskich. Gracz typuje więc np. w firmie fortuna zakłady bukmacherskie oferta i stawia jedynie jeden typ na pojedyncze spotkanie sportowe. Gdy kupon okaże się wygrany, typer uzyskuje środki pieniężne Z takiej formy kuponu przeważnie korzystają wytrawni klienci bukmacherów, jacy niebywale dobrze rozumieją wskazaną dyscyplinę sportową czy też ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko wnosząc potężniejsze pieniądze na jeden zakład.

Zakłady akumulacyjne

Jest to szczególny wariant zakładów sportowych, jaki polega na typowaniu kilku typów z rozmaitych meczów na pojedynczym kuponie. W przypadku takiego kuponu zwykle osiągalna wygrana jest ogromna, ponieważ kursy z wszelkich mnożone są przez siebie. Natomiast kwota kuponu nie jest za wielka, ponieważ nawet przy drobnej kwocie, przypuszczalna wygrana jest zwyczajnie nadzwyczaj wysoka. Tenże wariant kuponów jest niezwykle modny pośród początkujących użytkowników, którzy nie mają za wiele pieniędzy na typowanie meczów i stawiają drobne kwoty na dużo wydarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest wielka wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy jest jednak niesamowicie małe, dlatego tego typu kupony nadzwyczaj rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się tym, że na poszczególne spotkanie istnieje możliwość zawrzeć wiele rozmaitych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i typ X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnorodnymi typami na takie same zdarzenia, dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy z owych kuponów rośnie

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.