Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Debiutujący typerzy z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak postępują bukmacherzy, jak obstawiać zdarzenia, ale również to jak można pracować transakcje na konto gracza ale także w jaki sposób spodziewane jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym artykule pokażemy najczęstsze formy płatności, jakie proponują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy doborze bukmachera?
Na początek warto jednak powiedzieć o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić wyjątkową uwagę zaliczane są: uwagi użytkowników o konkretnej firmie, wielkość przekazywanych kursów, czy oferta zakładów jest duża ale też czy obejmuje interesujące nas rozgrywki, ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale również i modele płatności jakie usługuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na określenie ryzyka a także możliwych problemów z wybieraniem środków od określonej marki. Mając takie informacje, wolno pójść do doboru form płatności, które będą dla nas najkorzystniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Każdy bukmacher zawiera w własnym regulaminie określone sumy pieniężne z minimalnymi wpłatami czy wypłatami. Dla debiutującego typera jest to niebywale istotna sprawa, ponieważ z reguły debiutujący typerzy nie typują za wysokie wartości a także chcą wypłacać z konta klienta nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie pozwalają na dokonywanie transakcji chociażby od 1 zł. Wybrane z marek jednak wskazują wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 zł. Co więcej – większość jednostek określa także minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, jednak zdarzają się również takie w których dostaje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka porażki a jednym spośród nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący użytkownicy bukmacherów mają więc mnóstwo rzeczy do przenalizowania. Dobierając miejsce w jakim chcemy typować, warto więc jest zwrócić też uwagę na to które minimalne wielkości określają w swoich przepisach bookmakerzy.

Formy płatności
Teraz możemy już przejść do konkretnych porad na temat tego jakie formy płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpowszechniejszych a także najprzyjemniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew płatności a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej typerów preferuje jednakże inne sposoby, które stają się coraz bardziej popularne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a ponadto kupony płatnicze paysafecard. Każdy bookmaker listuje na swojej witrynie internetowej listę używanych sposobów a także warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa forma dokonywania transakcji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.