Bonusy od depozytu – czym są, jakie oferują legalni bukmacherzy?

Wielu legalnych bukmacherów stara się przyciągnąć jak największą ilość klientów oraz aktywnych graczy.Aby pozyskać wielu użytkowników starają się powiększać swoja ofertę, podnosić wysokość kursów, proponują coraz więcej możliwości zakładów oraz różnorodność gier.

Dzięki tego rodzaju zabiegom, oferta bukmachera staje się bardziej atrakcyjna i urozmaicona. Jednak, aby pozyskać nowych klientów, a także sprawić by gracz był aktywny, wielu z bukmacherów stosuje różnego rodzaju bonusy.

Bonusy bukmacherskie

Bonusy to pewnego rodzaju nagrody oraz dodatkowe korzyści materialne lub niematerialne, dzięki którym gracz ma możliwość zainwestowania większej sumy pieniędzy lub poznania serwisu bez możliwości stracenia i szybkiego wykorzystania środków. Jednym z pierwszych upominków, zaraz po rejestracji, jest otrzymanie bonusu powitalnego, często uzależnionego od ilość wpłaconych środków.

Tak zwane bonusy od depozytu to nagrody pieniężne w postaci dodatkowych środków na koncie. Bonus od depozytu ustalony jest w regulaminie, którym posługuje się dany bukmacher i wynosi od kilkudziesięciu do nawet 100% pomnożenia wpłaconej sumy. Dzięki tego rodzaju promocji nowi klienci mogą zapoznać się z serwisem, panującymi zasadami, przedstawiona ofertą, a także opracować odpowiednia dla siebie strategię, bez większego ryzyka.

Bonusy od depozytu

Bonus od depozytu to także częste nagrody i upominki, które wykorzystywane są przy różnego rodzaju dużych i ważnych wydarzeniach sportowych. Dzięki temu możliwość skorzystania z dodatkowego zasilenia konta mają nie tylko nowi użytkownicy, ale również stali i aktywni gracze. Bonusy dają możliwość częstszego obstawiania wyników, jak również tworzenia większej ilości kuponów.

Aby móc wypłacić zgromadzone pieniądze oraz podarowany bonus za depozyt serwisu bukmacherskie posiadają indywidualne zasady obrotu bonusem. Wypłacenie zgromadzonych środków możliwe jest zazwyczaj po parokrotnym obrocie bonusu. W zależności od regulaminu ustalony jest także kurs, którym należy grać, aby móc wypłacić wartość bonusu.

Rożnego rodzaju bonusy powitalne, jak również bonusy od depozytu to korzyść obopólna. Dzięki tego rodzaju podarunkom bukmacherzy zdobywają coraz więcej klientów, a także sprawiają, że ich serwis staje się bardziej „żywy” i rozpoznawalny, Dla gracza stwarza to dodatkowe możliwości, a także jest niejako dużą zachęto do wpłacania środków na swoje konta.

Wśród popularnych serwisów można wyróżnić bonusy takie jak:

Fortuna – (sprawdź specjalny kod promocyjny Fortuna) 100% wpłaty do 1000 zł + zakład bez ryzyka po pierwszej rejestracji + 20 zł freebet

Totolotek – 100% wpłaty do 1000 zł + 20 zł freebet

LV Bet – do 1500 zł od dwóch depozytów ( 100% do 1000 zł oraz 50% do 500 zł)

– TotalBet – 100% wpłaty do 500 zł + 15 zł freebet

– Milenium – 100% wpłaty do 760 zł + zakład bez ryzyka 10 zł + 30 zł darmowy bonus

– STS – 100% wpłaty do 1000 zł + 20 zł freebet.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.