Zakłady bukmacherskie w Polsce. Gdzie obstawiać?

W Polsce każdego roku przybywa bukmacherów, u których możemy obstawić poszczególne zdarzenia sportowe. Poszczególni bukmacherzy starają się przyciągnąć nas fajnymi ofertami powitalnymi oraz bonusami dla stałych graczy, które mają nas zachęcić do gry u nich. Wielu z nich potrafi nas nie raz zaskoczyć atrakcyjnymi promocjami. Warto obserwować też profile społecznościowe , w których mamy konkursy, gdzie możemy wygrać gotówkę na dalszą grę u nich. Na ich stronach internetowych możemy oglądać różne transmisje z meczów poszczególnych lig. Wiele buków oferuje dobre oferty, gdzie można obstawiać kupony i zgarniać wygrane. Na danych stronach bukmacherów znajdziemy darmowe typy bukmacherskie na mecze znajdujące się w ich ofercie.

darmowe typy bukmacherskie
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Fortuna, czyli lider wśród bukmacherów

Fortuna w ostatnich latach poprawiła bardzo oferowaną swoją ofertę. Poprawiła też bardzo ważny aspekt, jakim jest szybka wypłata pieniędzy po wygranym kuponie. W tej chwili oni też mają bardzo korzystne bonusy dla stałych graczy. W każdy piątek można stawiając kupon za 100 zł w razie niepowodzenia i przegranego kuponu otrzymać zwrot 50 zł na konto za pomocą ich punktów FKP. Środki można przeznaczyć na dalszą grę, a w razie zwycięstwa można cieszyć się z dużej wygranej. Ten buk ma bardzo dobrą ofertę na dane sporty, ale także co ważne wysokie kursy na poszczególne spotkania. Dlatego, kiedy tutaj obstawiamy możemy liczyć na większe wygrane, ponieważ porównując rynek tutaj kursy zdarzeń są jedne z najwyższych na rynku polskim. Każdy gracz powinien być zadowolony z możliwości, jakie są do obstawiania w tym bukmacherze.

LVBET, czyli bukmacher, który jest przez wielu bardzo niedoceniany

Atutem tego bukmachera są na pewno bonusy występujące u nich. Co weekend praktycznie mamy bonus 50% procentowy od depozytu lub bonus z mnożnikiem, dzięki czemu możemy wygrać zakład o większej stawce, która zależy od ilości wpłaconych środków przy tym bonusie. Warto zwrócić też uwagę na zakład bez ryzyka na Player Bets. Wystarczy postawić 30 zł na zakład tego typu i w razie niepowodzenia cała kwota jest zwrócona na nasze konto bonusowe i możemy za nią postawić kolejnym kupon na ten rodzaj zakładu. Częstotliwość korzystnych promocji dla graczy u tego bukmachera jest jedną z najwyższych na rynku. Jeżeli chce się korzystać z różnych bonusów to można obserwować tego buka i ubezpieczać postawione swoje zakłady.

STS bukmacher z dobrą ofertą oraz bonusami

Przez wiele osób uważany za jeden z największych bukmacherów działających w naszym kraju. Ma bardzo dobrą ofertę na dane sporty, ale też możemy u nich obejrzeć sporo transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Co jakiś czas pojawiają się bonusy. Najczęstszym bonusem u nich występującym jest wpłacenie środków i postawienie za nich zakładu. W momencie przegranego kuponu otrzymujemy zwrot stawki wynoszący 50 procent. Każda promocja ma inne warunki, dlatego trzeba czytać uważnie regulamin danej promocji. Można u nich zagrać zakłady na sporty wirtualne, ale też zakłady na gry karciane. Szybko wypłacają wygrane i ich pomoc techniczna działa bardzo dobrze i jest bardzo pomocna w różnych problemach, z którymi zgłaszają się klienci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.