Gala KSW 51 w Chorwacji. W PPV czy za darmo?

Widzowie z pewnością będą usatysfakcjonowani z informacji którą dostarczyła federacja. Gala ksw 51 zaplanowana została na 9. Listopada w Zagrzebiu. Organizacja ksw po raz kolejny zadziwia doskonałą listą pojedynków i wojowników którzy będą rywalizować na nadchodzącej gali.

Walka wieczoru to wielka bitwa w kategorii ciężkiej w jakim Pudzianowski stoczy walkę z Erko Junem. Dla reprezentanta z Bałkanów rywalizacja z byłym strongmanem z pewnością będzie najważniejszym dotychczasowym wyzwaniem w konfrontacjach ksw. Jun pokonał dotychczas Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego ale także Akopa Szostaka.

Dla Pudziana pojedynek w trakcie gali ksw 51 to wielki powrót po dwóch przegranych z rzędu – z Karolem Bedorfem jak również Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 live będziesz mógł również zobaczyć 8 innych starć w tym też prawdziwy hit w jakim Borys Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie pokazywana w usłudze a stream online dostępna będzie na kanale ksw tv w telewizji kablowej i satelitarnej ale również przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja na żywo online i kanały online stream

Gale organizacji mma charakteryzują się niesamowitym zainteresowaniem fanatyków, jacy zapełniają najsłynniejsze hale w Polsce czy Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera jednakowoż opcję obejrzenia gal ksw transmisje online oraz w telewizji dzięki płatnym streamom ppv a także darmowym relacjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie szczególnie chętnie korzystają z internetu i najświeższych rozwiązań technologicznych, niesamowicie popularne stają się transmisje tv online. Fani mma korzystający z internetu wyjątkowo regularnie poszukują wzmianek o tym gdzie śledzić wydarzenia sportowe poprzez Internet. Podobnie jest w przypadku gal ksw, jakie są nadzwyczaj chętnie oglądanymi transmisjami tv live online.

Rodzima organizacja mma ksw w poprzednich latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana z gal jest bezpłatna czyli transmitowana na kanale głównego polsatu. Galę konfrontacji sztuk walki xy będziesz mógł obserwować w płatnym kanale Ksw ppv dostępnym przez internet za pośrednictwem strony www, ale takze w cyfrowym polsacie jak także wybranych telewizjach kablowych.

ksw 51 zagrzeb chorwacja

KSW 51 w pay-per-view czy za darmo? Jak i gdzie wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to od zawsze szczególne miejsce w którym legalnie i w najlepszej jakości będziesz mógł oglądać stream w internecie ale też w telewizjach z gali KSW 51. Transmisja w płatnej usłudze pay-per-view będzie otwarta dla klientów z Polski ale też tych żyjących poza granicami kraju. Dlatego też osoby szukające wiedzy o tym czy oferowana będzie transmisja live z ksw za free, informujemy iż nadchodząca gala federacji nie będzie pokazywana za free.

Aby wykupić stream do ksw stream trzeba wejść na stronę internetową ksw tv jak również założyć konto. Następnie należy wyszukać formę płatności a także walutę (prócz PLN widoczne są dodatkowo dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta oraz opłaceniu zamówienia, osoba po kilku minutach dostanie możliwosć obejrzenia i dostęp do najbliższej hitowej gali transmitowanej przez ksw tv. Oprócz emisji na żywo odbiorca może w momencie oglądania przewijać transmisję live oraz włączać pauzę, dlatego nie straci nawet chwili z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując transmisję ppv do transmisji online, przez 72 godz po zamknięciu gali ksw klient może odtworzyć pełną transmisję.

Karta walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na hitowej gali organizacji KSW 51 uda się obejrzeć aż dziewięć konfrontacji w mma w których kilka zapowiada się niesamowicie interesująco z uwagi na to, iż konfrontować się będą najogromniejsi wojownicy mma należący do organizacji. Na konfrontacji sztuk walki xy live będzie można obejrzeć konfrontacje z udziałem takich wojowników ksw jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski i Borys Mańkowski a w kilku z zaplanowanych konfrontacji stawką będzie pas czempiona. Poniżej prezentujemy pełną aktualną kartę starć przewidzianych na gali KSW 51.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.