Już w najbliższą niedzielę KSW 40 Dublin

Właściciele ksw poinformowali już jakie będzie zestawienie pojedynków kolejnej historycznej gali Ksw 40 która odbędzie się w Dublinie w niedzielę 22 października 2017 . Nadchodząca gala KSW 40 na pewno dostarczy sporo emocji, bowiem najbliższe pojedynki charakteryzują się rewelacyjnie i można już właśnie powiedzieć, że sympatycy zgromadzeni na 3Arenie w Dublinie będą dumni z tego widowiska.

W rywalizacji wieczoru na KSW 40 online zobaczymy walkę Mariusza Pudzianowskiego i Jamess „The Hammer” McSweeney. Dla byłego strongmana będzie to niezmiernie istotna walka. Powtarza się, że w przypadku gdy Pudzianowski pokona swojego rywala, stanie przed szansą starcia o mistrzowski pas federacji KSW. Walka z McSweeney z pewnością natomiast nie będzie należeć do prostych i należy się spodziewać autentycznie wyrównanej walki.

Równie ciekawie deklaruje się kolejny pojedynek między Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem, którzy mieli już szansę rywalizować w obecnym roku – na  KSW 39 która odbyła się na PGE Narodowym w Warszawie. Już pierwsza walka była szczególnie wyrównana i dopiero po decyzji sędziów Polak obronił pas czempiona KSW.

Duża liczba kibiców KSW czeka na KSW w Dublinie zarówno z kolejnego bodźca – Michał Materla po dość długiej pauzie powraca do klatki i stoczy pojedynek z  Paulo Thiago. Już obecnie można zapewnić, iż rywalizacja Materla – Thiago na żywo będzie wspaniałym widowiskiem i wyjątkowym powrotem Polskiego zawodnika MMA którego na pewno sympatycy wspaniale przywitają. Czy Michał Materla po  znacznej przerwie znowu będzie oszałamiać wielką formą? Dowiemy się już 22 października na gali KSW 40.

Na hitowej gali w Dublinie – stolicy irlandii w konfrontacji o mistrzowski pas zobaczymy także Ariane Lipski, która zadziwiając wyjątkową urodą zagościła w sercach kibiców KSW i MMA w Polsce. Brazylijska zawodniczka na hitowej gali Konfrontacji Sztuk Walki w Warszawie wygrała w wojnie o mistrzowski pas Dianę Belbitę. Tymże razem oponentką Lipski będzie Mariana Morais – pojedynek owy zapowiada się niebywale ekscytująco.

Wyrównanie zapowiada się także konkurencja Macieja Jewtuszko z Dawidem Zawadą, którzy stoczą starcie w kategorii do 77 kg. Ponadto na KSW w Dublinie oglądać będziemy także pięć kolejnych starć a w jednym z nich dane będzie zobaczyć m.in. Łukasza Chlewickiego, który będzie chciał powrócić do zwycięskiej formy. W sumie na gali 40 nakreślonych zostało  dziewięć starć a pełna karta walk dostępna jest poniżej.

Pełna karta walk KSW 40

Mariusz Pudzianowski – James McSweeney

Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)

Michał Materla – Paulo Thiago

Ariane Lipski – Mariana Morais (walka o pas)

Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada

Michał Fijałka – Chris Fields

Anzor Azhiev – Antun Racic

Łukasz Chlewicki – Paul Redmond

Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

KSW is coming to Dublin

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.