Kto będzie walczyć na gali KSW 45?

Przed nami następna tegoroczna gala FEDERACJI KSW – w październiku 2018 roku odbędzie się 4 tegoroczna gala najmocniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi wojownicy ksw z Polski jak i Europy ponownie stoczą rewelacyjne starcia. Gala KSW odbędzie się w Londynie 6 października. Kto stoczy walkę na gali? Jak obejrzeć galę KSW 45?

KSW 45 online w tv a także internecie

Kibice KSW W POLSCE przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale MMA W POLSCE można oglądać tylko opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW 45 na żywo będzie można obserwować w telewizji ale także przez internet za pośrednictwem systemu KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 pln.

Największe sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią zakup do kolejnej gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, które nie mają możliwości zakupienia usługi w tenże rodzaj, mogą natomiast skorzystać z KSW PPV – nie wiesz w jaki sposób oglądać galę KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy odnośnik.

KSW 45 – w jaki sposób kupić dostęp PPV?

Jak już wspomnieliśmy, tv cyfrowe a także kablowe, jakie dają transmisję z gali umożliwiają nabycie systemu kSW PPV za pośrednictwem aktywnych źródeł sprzedaży. Są nimi aplikacje internetowe, w jakich ważna zamówić następujące usługi, ale też kanały telefoniczne – poprzez SMS czy też połączenie. By dowiedzieć się w jaki sposób wykupić dostęp do gali, najlepiej wejść na serwis internetowy internetową operatora od którego klient posiada telewizje oraz ustalić w który sposób dostępne będzie wykupienie systemu PPV.

Jeżeli nie posiadasz możliwości wykupienia gali ksw poprzez operatora posiadanej tv, pozostałym trybem na pozyskanie dostępu do transmisji na żywo będzie wykupienie hitowej gali w usłudze KSW TV w jakiej wykorzystując elektroniczne formy płatności, istnieje możliwość kupi KSW PPV. Wystarczy zarejestrować konto i stworzyć płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na indywidualne konto użytkownika będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konfrontacji wieczoru wystąpi Karol Bedorf, który powrócił w niesamowitym stylu do konfrontacji w ksw, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz ksw wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i owym samym zbliżył się do konfrontacji o mistrzowski pas ksw.

W drugiej z kluczowych konfrontacji wieczoru wystąpi jeszcze Michał Materla, znany miłośnikom mma w całej Polsce. Dla wojownika ze Szczecina walka będzie to dodatkowa możliwość by zbliżyć się do konfrontacji o pas czempiona.

Kolejną niesamowitą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, który mnóstwo lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego konfrontacja będzie cieszyć się gigantyczną popularnością. Dla Popka Monstera będzie to również powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny zawodnik, jaki wystąpi na gali ksw w Londynie. Były zapaśnik w wielkim wyglądzie zaczął karierę w MMA i ogromnie szybko dostał kibiców. Polski zawodnik zwyciężył już 3 konfrontacje i następna na gali w Londynie będzie dla niego podobno jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas w wadze ciężkiej.

Scott Askham to gwiazdor mma jaki na gali w współczesnym roku potrafił powstrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi i silnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika i wskazał, iż jest obecnie w czołówce wojowników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali w Londynie na KSW zadebiutuje znany Akop Szostak, który do tej chwili walczył na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, że będzie to wyjątkowo łatwa konfrontacja pośród kibiców mma, którzy do aktualnej chwili nie zajmowali się MMA.

To jednak nie wszystko – na gali ksw zobaczymy także wielu innych wspaniałych zawodników mma, a tę kartę walk gali KSW 45 w Londynie przedkładamy poniżej.

Karta walk KSW 45

Philip de Fries – Karol Bedorf

Michał Materla – Damian Janikowski

Dricus Du Plessis – Roberto Solidć

Popek Monster – TBA

Scott Askham – Marcin Wójcik

Akop Szostak – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

TBA – TBA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.