Pudzian vs McSweeney na KSW 40!

Właściciele KSW poinformowali niedawno z kim wojować będzie był strongman – Mariusz Pudzianowski na hitowej gali KSW 40, jaka zaplanowana została na w niedzielę 22.10.2017 w stolicy Irlandii – Dublinie Miejscem które po raz pierwszy przyjmować będzie wojowników KONFRONTACJI SZTUK WALKI w Irlandii będzie „3 Arena”, mogąca pomieścić nieco więcej niż 13 tys. sympatyków. Na galę ustaloną numerem 40 przewidziano dziesięć walk, spośród czego dwa będą o pasy mistrzowskie KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Z pewnością po raz kolejny duża liczba kibiców KSW będzie marzyło zobaczyć galę KSW 40 na żywo w Dublinie ale takze przed telewizorami i ekranami komputerów śledząc transmisję KSW TV STREAM. Jakie czekają nas pojedynki?

Jak zadeklarowali właściciele organizacji KSW – kontrkandydatem Mariusza Pudzianowskiego będzie brytyjczyk James „The Hammer” McSweeney, jaki walczył dotychczas dwa razy na galach KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Gwiazdor urodzony w Londynie miał okazje rywalizować na galach polskiej organizacji KSW z Marcinem Rózalskim (wygrana w pierwszej rundzie) ale również Karolem Bedorfem (klęska w pierwszej rundzie).

Najsilniejszy człowiek na świecie minione 2 swoje konfrontacje zwyciężył – z popularnym Popkiem i Tyberiuszem Kowalczykiem. I jeżeli podtrzyma ową serię zwyciężając rywalizację z McSweeney, dodatkowym krokiem może być wojna o mistrzowski pas KSW. Pojedynek tenże nie będzie jednakże z pewnością nieskomplikowany, znany „Młot” to od dawna poważny konkurent o czym przekonało się wielu wojowników. Co prawda bilans Brytyjczyka w MMA to 15 wygranych i aż piętnaście porażek. jednakże wojownik tenże jest nieobliczalny a w walce z Pudzianem wszystko może się zdarzyć. Pudzianowski McSweeney stream to z gwarancją będzie popularne wydarzenie, jakiego nie można przepuścić! Bardzo trudno określić faworyta, natomiast były strongman wydaje się być współcześnie w cudownej formie i z pewnością ważniejszym zaskoczeniem byłoby powodzenie Brytyjczyka.

Kolejną z konfrontacji wieczoru będzie kolejna konfrontacja jakie mieliśmy sposobność już doświadczać w obecnym roku na Pge narodowym w warszawie w Warszawie. Norman Parke po raz drugi uzyska perspektywy na pokonanie czempiona KSW – Mateusza „Gamera” Gamrota. W maju lepszy był Polski zawodnik mma jednakże wojna była na tyle wyrównana, iż Irlandczyk od razu zyskuje drugą szansę na sięgnięcie po pas.

Piękna zawodniczka z Brazylii w maju tego roku zdobyła pas czempiona KONFRONTACJI SZTUK WALKI po zwycięstwie nad Dianą Belbitą. Tymczasem przed Lipski sposobność na obronę mistrzowskiego pasa. Właściciele hitowej gali nie podają jednakże na razie danych jaka zawodniczka będzie przeciwniczką Brazylijki.

Realizatorzy gali przekazali do wiadomości także to które starcie otworzy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40. Będzie to walka debiutantów w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Konrad Iwanowski zmierzy się z Paulem Lawrencem. Obydwaj zawodnicy MMA znani fanom na Wyspach Brytyjskich stoczyli wcześniej wiele zawodowych konkurencji, jednakowoż występ przed publicznością KONFRONTACJI SZTUK WALKI będzie dla nich na pewno znakomitym i istotnym doświadczeniem.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 03.10.2017)
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)
Michał Materla – Paulo Thiago
Ariane Lipski – TBA (walka o pas)
Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada
Chris Fields – Michał Fijałka
Anzor Azhiev – TBA
TBA – TBA
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

KSW is coming to Dublin (KSW 40)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.