Fortuna czy STS? Porównanie bukmacherów

Na rynku pojawia się coraz więcej konkurencyjnych firm z branży bukmacherskiej. Część z nich ma do zaoferowania tylko punkty stacjonarne, niektóre zaś istnieją wyłącznie w sieci. Największą popularnością wciąż cieszą się jednak dwie, najprężniej działające. Zatem którą wybrać? Fortune czy STS?

Fortuna czy STS?

Pierwszym małym plusem po stronie Fortuny będzie bonus powitalny. Przy założeniu konta, firma oferuje darmowy bezpieczny zakład aż do 130zł. Już na starcie możemy wygrać większe pieniądze, natomiast do stracenia mamy – zupełnie nic. STS nie jest obojętny dla nowych klientów, jednak ich propozycja otrzymania bonusu po trzykrotnym obróceniu wpłaconą stawką nie równa się atrakcyjnej promocji konkurencji.

Najważniejsza kwestia – kursy. Kto oferuje wyższe? Różnice u obu potężnych bukmacherów nie są duże. Po dokładniejszym przyjrzeniu się możemy jednak z łatwością dostrzec przewagę Fortuny. W większości zdarzeń proponuje o kilka procent większe kursy. Na wysokość potencjalnej wygranej wpływa też nieco mniejsza prowizja.

Szerokość oferty i zakładów specjalnych jest bardzo porównywalna w obu firmach. Ciężko jednoznacznie ocenić, gdzie znajdziemy większą różnorodność. Zależnie od dnia, każdy z bukmacherów może przygotować ofertę odrobinę lepszą od drugiego. U obu można zauważyć ubogość w mniej obleganych kategoriach, w ogólnej konfrontacji – nie jesteśmy w stanie wskazać zwycięzcy.

Porównanie bukmacherów Fortuna i STS

STS zdaje się prezentować lepiej w przypadku zakładów na żywo. Posiada bogatszą ofertę i łatwiejszy dostęp do grania. Konkurencja tymczasem wcale nie śpi, w Fortunie zakłady live nie są dużo bardziej problematyczne. U obu bukmacherów znajdziemy transmisje wielu spotkań oraz wszystkie ważne informacje dotyczące obstawianych zdarzeń.

Aplikacje mobilne obu konkurentów są dostępne zarówno na Android jak i iOS. Obie działają sprawnie i mają prostą, praktyczną szatę graficzną. Ta proponowana przez Fortunę jest odrobinę bardziej przejrzysta i dzięki częstym aktualizacjom – działa bez zarzutu.

Podsumowując, ciężko wyłonić niekwestionowanego zwycięzcę spośród tych dwóch legalnych zakładów bukmacherskich. Oba są potężne i prężnie działają na rynku. Ich punkty są zlokalizowane w całej Polsce, a systemy online cieszą się dużą popularnością. Są zdecydowanymi faworytami w swojej branży. Biorąc pod uwagę nasze zestawienie, w każdym z nich możemy dostrzec zarówno plusy i minusy.

Minimalne prowadzenie przejęła jednak Fortuna. Do jej atutów zaliczymy z pewnością: dobre, wysokie kursy, niższą o kilka procent prowizję, atrakcyjny bonus powitalny i sprawną, przejrzystą aplikację mobilną. STS wcale nie zostaje przy tym daleko w tyle, rozwija się dynamicznie i z czasem, kto wie, być może obejmie prowadzenie nad swoim głównym konkurentem.

Interesuje Cię specjalna oferta bukmachera? Fortuna przygotowała kod promocyjny VIP który możesz odebrać już teraz – więcej informacji na stronie:: https://oddslivesport.com/pl/bukmacher/fortuna#kod-promocyjny

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.