Znamy nową walkę wieczoru na KSW 47

Pierwsza gala federacji w 2019 roku zaplanowana została 23 marca w hali Atlas Arena Łódź. Kolejny raz najpotężniejsza organizacja zorganizuje galę w Łodzi natomiast w rywalizacjach widowiska mma znowu będzie można zobaczyć najpopularniejszych wojowników federacji KSW.

W najciekawszym będzie dane zobaczyć rywalizację Mariusza 'Pudziana’ Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza olimpijskich zawodów będzie to pierwsza walka w organizacji KSW MMA. Kołecki stoczył na razie siedem walk w MIXED MARTIAL ARTS z czego aż w 6 zwyciężał. Z pewnością wróży nam się niesłychanie interesujące wydarzenie z wielkimi emocjami.

W pozostałych rywalizacjach będzie dane zobaczyć kilka rzeczywiście niesłychanie popularnych zawodników KSW I MMA a pośród nich między innymi byli mistrzowie KSW wagi półśredniej KSW – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Z pewnością duża liczba sympatyków przejmuje się w który sposób będzie można śledzić online w telewizji a także przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej pokazujemy detale dotyczące emisji, systemu PPV ale też porad oglądania ale też dokładnej listy starć gali.

KSW 47 stream w tv i internecie

Najobszerniejsze wydarzenia KSW online na jakich występują najpopularniejsze gwiazdy MIESZANYCH SZTUK WALKI w Polsce jak i Europie dostępne są w płatnym systemie KSW PPV. Tak samo będzie w wypadku pierwszej gali realizowanej w 2019 roku.

Galę KSW 47 live będziesz mógł oglądać w tv a także przez internet, wykupując transmisję do emisji gali. Posiadając tv kablową a także satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do emisji KSW. Zazwyczaj jest to kwota 40 złotych jaka doliczana jest do bieżącego rachunku za telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez usługę KSW stream TV PPV która pozwala na wykupienie transmisji na żywo za pośrednictwem strony www KSW TV.

Nie trzeba zatem mieć podpisanej umowy z żadną telewizją, bo aplikacja KSW TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do tv, tylko własną aplikacją w której kupuje się jednorazowo dostęp do gali. Z KSW TV PPV może skorzystać każdy fan MMA, obojętnie od tego w którym regionie właśnie się znajduje. Aplikacja PPV KSW TV dostępna jest na całym świecie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba dokonać jest przejście na wirtynę KSWTV i otworzenie konta w wirtynie. Konto można utworzyć w normalny sposób – poprzez aktywację adresu pocztowego, ale też przez aplikację Facebooka. Rejestracja konta w serwisie Ksw ppv jest całkiem darmowe.

Jeżeli zarejestrowałeś już konto klienta, możesz kupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, uzyskasz okazję zobaczenia całej gali live z specjalną możliwością obejrzenia powtórek z gali KSW przez następne 72 godz. po ukończeniu gali, ale również w momencie transmisji na żywo przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

Aplikacja PPV na portalu KSW TV jest przystosowana do konkretnych rodzajów sprzętu a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej serwisu Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na monitorach pecetów korzystajac z najlepszych przeglądarek www. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki jakiej możliwe byłoby obejrzeć transmisje tv poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź też instrukcję gdzie oglądać KSW na stronie: https://www.meczenazywo.pl/mma/ksw-gdzie-ogladac-i-kupic

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Jak nadmieniliśmy na początku w rywalizacji wieczoru kibice zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W następnej prawdopodobnie najbardziej wciągającej walce zobaczymy kolejną walkę powracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który dość niedawno był mistrzem ORGANIZACJI KSW w kategorii półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych pozostało sześć różnych innych konfrontacji w ksw natomiast ich aktualną listę przedstawiamy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
KSW 47: Pierwsza zapowiedź wideo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.