KSW 45 w Londynie 6. października

Przed nami kolejna gala FEDERACJI KSW – w październiku tego roku odbędzie się czwarta tegoroczna gala najmocniejszej polskiej organizacji MMA. Najlepsi zawodnicy mma z Polski jak również Europy po raz następny stoczą szczególne starcia. Nadchodząca gala odbędzie się na Wembley 6 października. Kto stoczy walkę na gali? Gdzie będzie można oglądać galę KSW 45?

KSW 45 online w tv ale również internecie

Sympatycy KSW I MMA przyzwyczaili się już do tego, iż najpiękniejsze gale MIESZANYCH SZTUK WALKI można oglądać tylko opłacając opłatę za transmisję PPV. Galę KSW 45 online będzie można obejrzeć w telewizji a także przez internet za pośrednictwem systemu KSW PPV natomiast cena za dostęp dostępu wyniesie 40 złotych.

Najpopularniejsze telewizje kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią wykupienie wstępu do kolejnej gali za pośrednictwem swoich kanałów sprzedaży. Osoby, jakie nie mają możliwości dokonania zakupu usługi PPV w tenże sposób, mogą natomiast skorzystać z usługi kSW TV – nie wiesz w jaki sposób oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odnośnik.

KSW 45 – w jaki sposób kupić PAY-PER-VIEW?

Jak już wspomnieliśmy, telewizje cyfrowe czy kablowe, jakie umożliwiają live stream z historycznej gali umożliwiają kupienie usługi KSW TV PPV za pośrednictwem własnych kanałów sprzedaży. Są nimi aplikacje internetowe, w których ważna zamówić następujące usługi, ale również formy telefoniczne – przez SMS ale też połączenie. Żeby dowiedzieć się jak zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do historycznej gali, najlepiej przejść na wirtynę operatora od jakiego użytkownik posiada tv ale również wypróbować w który sposób dostępne będzie wykupienie systemu PPV.

Jeśli nie posiadasz możliwości wykupienia hitowej gali przez operatora posiadanej telewizji, innym trybem na pozyskanie dostępu do transmisji będzie zakup historycznej gali w usłudze KSW TV w jakiej używając elektroniczne rodzaje płatności, możliwe jest wykupić PPV. Wystarczy założyć konto i przygotować płatności. Następnie odbiorca po zalogowaniu na prywatne konto użytkownika będzie mógł uruchomić transmisję.

Zobacz jak kupic PPV KSW i oglądaj galę na żywo online.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konkurencji wieczoru stoczy walkę Karol Bedorf, który zawrócił w niezwykłym systemie do starć, pokonując Pudziana. Były mistrz wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Pudzianowskiego i tym samym zbliżył się do starcia o mistrzowski pas ksw.

W innej z podstawowych rywalizacji wieczoru stoczy walkę także Michał Materla, znany miłośnikom w całej Polsce. Dla zawodnika ze Szczecina walka ta będzie to dodatkowa możliwość aby przyciągnąć się do walki o pas mistrza.

Kolejną niezwykłą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, który mnóstwo lat spędził w Anglii. i z pewnością jego konfrontacja będzie cieszyć się wielką popularnością. Dla Popka Monstera będzie to też powrót po porażce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny zawodnik, który wystąpi na historycznej gali w Londynie. Były zapaśnik we wspaniałym stylu zaczął karierę w MMA i nadzwyczaj szybko zyskał fanów. Polski zawodnik zwyciężył już trzy rywalizacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na konkurencję o pas ksw.

Scott Askham to zawodnik który na gali w współczesnym roku potrafił zatrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk wspaniałymi ale również pewnymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika ksw i udowodnił, iż znajduje się aktualnie w czołówce reprezentantów KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na hitowej gali w Londynie na KSW zadebiutuje kultowy Akop Szostak, jaki do tej chwili konkurował na mniejszych galach w Polsce. Należy się spodziewać, iż będzie zatem wyjątkowo prosta konfrontacja pośród kibiców mma, jacy do tej pory nie interesowali się MMA.

To aczkolwiek nie wszystko – na gali uda się obejrzeć też wielu innych wspaniałych wojowników mma, a tą kartę walk gali KSW 45 w Londynie wystawiamy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.