Darmowy zakład na mecz Liverpool – Manchester City!

W niedzielę 14. stycznia Liverpool zmierzy się z Manchesterem City w ramach 23. kolejki Premier League. Obie drużyny prezentują w tym sezonie wyśmienitą formę i szykuje się naprawdę wielkie widowisko! Z tej okazji warto skorzystać z oferty powitalnej bukmachera Fortuna.

 

Całkowicie darmowy zakład + bonus powitalny

Wystarczy otworzyć konto gracza a darmowy zakład pojawi się na koncie do wykorzystania w zakładach sportowych. Nie musisz robić żadnego depozytu – wystarczy zarejestrować konto. Ponadto można też skorzystać z bonusu od pierwszej wpłaty i otrzymać dodatkowo 100% wartości pierwszego depozytu. Pamiętaj jednak, że powyższe oferty dostępne są tylko przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego dla naszych użytkowników SPORTLIVE20PLN

1. Załóż konto w Fortunie

2. Zagraj darmowy zakład – bez depozytu!

3. Skorzystaj z bonusu powitalnego!

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz darmowy zakład i bonus powitalny

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.